Türk Kızılayı Bilecik Şube Başkanı Çınar müjdeyi verdi

Türk Kızılayı Bilecik Şube Başkanı Selami Çınar, düzenlenen iftar yemeğinde Bilecik’te görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi. Basın mensuplarına Türk Kızılayı’na verdikleri desteklerden dolayı teşekkür eden Çınar, “Bu akşam ki yemeğin en güze tarafı basının emekçilerinin bir arada olması. Bu yemeği düzenlememdeki ana amacı özellikle söylüyorum; Kızılay’a vermiş olduğunuz yıl içerisindeki tüm destekler. Bilecik’teki yerel basın hepsi ayırt etmeksizin Kızılay’a büyük destek veriyorlar. Ramazanın ilk haftasında düzenledim bu yemeye bütün basın mensuplarını tek, tek arayarak davet ettim. Hep birlikte olalım diye. Kızılayı Allah’ın izniyle bir yere kadar getirdik. Bunda en büyük aracılardan bir tanesi de sizsiniz. Bu tür davetlerin birlik, beraberliğimizin pekişmesine vesile olmasını diliyorum. Sayın valimiz eski öğretmen evi olan binayı bize söz verdiler. Şuanda orada Orman İşletme Müdürlüğü bulunuyor. Onlar oradan çıktıktan sonra Allah nasip ederse Bilecik büyük bir ihtimalle Kızılay Kan Merkezine kavuşacak” dedi.

Türk Kızılayı Bilecik Şube Başkanı Selami Çınar’ın konuşmasının ardından basın mensupları da Çınar’a teşekkür ederek, hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Bir önceki yazımız olan Ramazan ayında her akşam farklı bir köydeler başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir