Bozüyüklü bayanlar iftar sofrasında buluştu

Sosyal medya üzerinden Bozüyük’ün en çok takipçiye sahip olan grubu Bozüyüklü Hanımların Buluşma Noktası bu defa iftar etkinliği ile Bozüyüklü hanımları bir araya getirdi. Grup adminleri Ayşegül Yüce ve Nursema Can’ın organize ettiği iftar programına Neşeli Bayanlar Kahvesi ev sahipliği yaptı. Yoğun ilgi gören iftar programı katılımcılar tarafından çok beğenildi.

Ezanın okunmasıyla oruçlar açılırken program sınırsız çay ikramı ile birlikte devam etti. Neşeli bayanlar kahvesinin sadece bayanlara ait ortam oluşturması iftara katılan bayanlar tarafından çok beğenildi. Rahat ve eğlenceli zaman geçirmek isteyen bayanlar için harika bir ortam olduğunu belirten katılımcılar bu tarz organizasyonların vazgeçilmez adresi olabileceğini dile getirdiler.

İşletme sahibi Nurcan Devlez Bozüyük’te bayanlar için böyle bir mekânın eksikliğini hissettiklerinden dolayı bu kahveyi açtıklarını söyledi. Devlez, “Mayıs ayında açtığımız işletmemizin amacı; bayanların her türlü organizasyon, eğlence günlerini rahat ve eğlenceli bir şekilde yapabilecekleri bir ortam oluşturmak istedik. Bozüyük’te ilk olan neşeli bayanlar kahvesine ilgi her geçen gün artıyor. Bayanların böyle bir ortama ihtiyacı olduğunu düşünerek açtığımız bu kahve gelen müşterilerimiz tarafından çok beğeniliyor. Bayanlarımızın rahat, eğlenceli ve kaliteli vakit geçirmeleri tek amacımızdır dedi.

Bir önceki yazımız olan Bozüyük’te camiler çocuklarla şenlendi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir