Başkan Yardımcısı Avcıoğlu çalışmaları inceledi

Başkan Yardımcısı Ali Avcıoğlu, Bozüyük Belediyesi tarafından bakım ve tadilat çalışmaları devam eden Türbin mesire alanındaki mescide gelerek çalışanlar ile görüştü. Çalışanlara kolaylıklar dileyen Başkan Yardımcısı; “Türbin mesire alanımız özellikle Ramazan aylarında iftarını böylesine bir ortamda açmak isteyen vatandaşlarımız tarafından yoğun olarak kullanılmakta. Park ve Bahçeler ekiplerimiz çevre ve peyzaj bakımlarını sürdürürken, inşaat ekiplerimizde mescid ve lavabolardaki bakım çalışmalarını sürdürüyor. Bozüyük’ün herkes için her zaman aralığında güzel bir kent olması için çalışıyoruz” dedi.

Buradaki çalışmaları takip eden ve çalışanlara kolaylıklar dileyen Başkan Yardımcısı Avcıoğlu, daha sonra Bozüyük genelinde sürdürülen çalışmaları inceledi. Kavşaklardaki çiçeklendirme çalışmaları ve yol inşaat birimleri tarafından sürdürülen asfalt yama çalışmalarını inceleyen Avcıoğlu, Bozüyük’ün çeşitli noktalarında devam eden çalışmaların Ramazan ayında da sürdürüleceğini belirtti.

Bir önceki yazımız olan Minik öğrencilerden halk oyunları gösterisi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir